ضدپول شویی در شهرداری اراک

برگزاری کارگاه پولشویی و راهکارهای مبارزه با آن تحت عنوان «اقتصاد سالم، رهاورد مبارزه با پولشویی»

کارگاه آموزشی پولشویی و راهکارهای مبارزه با آن با همکاری استانداری مرکزی، شهرداری اراک و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در سالن اجتماعات فرهنگسرای شهر برگزار شد.

این کارگاه که با حضور مدیران ارشد استانی، مدیران و معاونان استانداری، عباسی شهردار کلانشهر اراک، برخی از اعضای شورای اسلامی شهر، فرمانداران، بخشداران، مدیران بانک ها و... بر پایه تاکیدات مقام معظم رهبری بر وجود اقتصاد مقاومتی و پیرو شعار «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» تشکیل شد حول محور راهکارهای مبارزه با پولشویی و راه های مبارزه با آن با سخنرانی دکتر صفری معاونت توسعه منابع انسانی استانداری آغاز گردید.

در ادامه دکتر صفدری بازرس پولشویی در بانک سپه و دارای مجوز رسمی تدریس مبارزه با پولشویی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با سابقه برگزاری بیش از یکصد سمینار، همایش و کارگاه های آموزشی مبارزه با پولشویی به مفاهیم پول کثیف، پولشویی، پیشینه و خاستگاه آن، مصادیق و روشهای پولشویی در سیستم های اقتصادی و بانکی کشور پرداخت و سخنان خود را با بیان سابقه پولشویی در ایران و قوانین و آیین نامه های اجرایی مبارزه با آن ها به پایان رسانید.